1 * hviezdičkové apartmány na Štrbskom Plese

Kompletná ponuka celého ubytovania na Štrbskom Plese. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny, hostelov, rezortov a nocľahov s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Štrbského Plesa, kde nájdeme mestá Štrba, Važec, Štôla, Mengusovce a Lučivná.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


5 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 5 1 

1. Apartmany Crocus 

Foto: Apartmany Crocus
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
94 %

Apartmány Crocus ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v osade Štrbské Pleso, 200 metrov od rovnomenného plesa a 59 km od Morského oka. V niektorých ubytovacích jednotkách je kuchyňa s mikrovlnnou rúrou a chladničkou.


2. Byt Zuzana 

Foto: Byt Zuzana
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
89 %

Byt Zuzana sa nachádza vo Vysokých Tatrách, 350 metrov od Nového Štrbského plesa a 2 km od najbližších lyžiarskych svahov. Je kompletne zariadený a má 2 balkóny. Na mieste je vám k dispozícii bezplatné parkovisko.

Izby

Apartmán s 1 spálňou
osôb40 - 50 EUR za noc

3. Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry 

Foto: Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry
Izieb: 5
Hodnotenie hostí
94 %

Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry sa nachádza vo Vysokých Tatrách, v tesnej blízkosti jazera Štrbské Pleso. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, len 1,4 km od lyžiarskeho vleku v Štrbskom Plese.

Izby

Štúdio (2 dospelí)
osoby48 - 72 EUR za noc
Štúdio
osoby48 - 108 EUR za noc
Štúdiový apartmán
osoby69 - 138 EUR za noc
Jednospálňový apartmán Deluxe
osoby69 - 138 EUR za noc
Apartmán
osôb98 - 180 EUR za noc
Apartmán Standard
osôb108 - 225 EUR za noc

4. Apartman 215 v Panorama Resort 

Foto: Apartman 215 v Panorama Resort
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
91 %

Súkromný Apartmán Panorama 215 sa nachádza v hoteli Panorama Resort uprostred Národného parku Vysoké Tatry, priamo v obci Štrbské Pleso a len 600 metrov od brehov rovnomenného plesa.

Izby

Štúdio s terasou
osoby64 - 124 EUR za noc

5. Apartmán Tuček 

Foto: Apartmán Tuček
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
85 %

Apartmán Tuček sa nachádza v Štrbskom Plese, 1,6 km od Štrbského plesa a 58 km od jazera Morské oko. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


5 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: