Ubytovanie na Štrbskom Plese

Kompletná ponuka celého ubytovania na Štrbskom Plese. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny, hostelov, rezortov a nocľahov s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Štrbského Plesa, kde nájdeme mestá Štrba, Važec, Štôla, Mengusovce a Lučivná.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


3 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 3 1 

1. Majláthova Chata Popradské Pleso 

Foto: Majláthova Chata Popradské Pleso
Izieb: 4
Hodnotenie hostí
93 %

Majláthova Chata sa nachádza uprostred národného parku Vysoké Tatry, priamo pri Popradskom plese. Okrem ubytovania v nej nechýba ani reštaurácia a terasa.

Izby

Dvojlôžková izba s oddelenými lôžkami s kúpeľňou
osoby23 - 46 EUR za noc
Štvorlôžková izba s vlastnou kúpeľňou
osoby46 - 92 EUR za noc
Rodinná izba s vlastnou kúpeľňou
osôb92 - 115 EUR za noc

2. Bungalovy FIS Economy 

Foto: Bungalovy FIS Economy
Izieb: 14
Hodnotenie hostí
80 %

Bungalovy FIS Economy ponúkajú jednoduché turistické ubytovanie iba 70 metrov od hotela FIS. Nachádzajú sa v centre Štrbského Plesa, v nadmorskej výške 1 346 metrov, len pár metrov od lyžiarskeho vleku Solisko.

Izby

Bungalov
osoby45 - 106 EUR za noc

3. Chata Pleso 

Foto: Chata Pleso
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
93 %

Chata Pleso, nachádzajúca sa uprostred národného parku Vysoké Tatry a v oblasti Tatranský Lieskovec, ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s stolný tenis, záhradu, gril a terasu.

Izby

Chata
11 osôb130 - 150 EUR za noc

3 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: